Rąbień - darmowe ogłoszenia

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Firmy   Kupię   Sprzedam   Zamienię   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

Oferta Współpracy – pomagaj i zarabiaj

Opis:

Jeżeli lubisz pomagać ludziom i jesteś zainteresowany dodatkowymi możliwościami rozwoju i dochodów to mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę współpracy związaną z pomaganiem ludziom w dochodzeniu należnych im odszkodowań i innych roszczeń finansowych.

Zajmujemy się pomaganiem poszkodowanym w całej Polsce w : w wypadkach komunikacyjnych ( śmierć, uszczerbek na zdrowiu, uraz psychiczny, utrata dochodów, koszty leczenia i rehabilitacji , uszkodzenie lub zniszczenie pojazdu, przewożonych rzeczy lub towarów ) , w gospodarstwach rolnych w związku z pracami polowymi, w gospodarstwie, obsługą maszyn i urządzeń , uszkodzeniem plonów rolnych przez zwierzynę itp. ), w wypadkach w pracy i w drodze do pracy, w miejscach publicznych, na skutek błędów medycznych, zakażeń lub zaniedbań w służbie zdrowia , na skutek zaniedbań ze strony firm, urzędów, instytucji itp. , w zdarzeniach losowych ( pożar, powódź, zalanie, huragan itp. ), w wyniku zniszczenia, utraty lub kradzieży mienia, w innego rodzaju zdarzeń objętych ochroną ubezpieczeniową, przy likwidacji tzw. polis posagowych .
Nie pobieramy opłat wstępnych ani zaliczek, bezpłatna ocena sprawy, a poszkodowany płaci prowizję za uzyskane efekty po otrzymaniu odszkodowania.

OFERUJEMY współpracę w całej Polsce osobom zainteresowanym dodatkową pracą w tej branży. Osoba współpracująca otrzymuje atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne stanowiące część uzyskanego dla klienta odszkodowania . Możliwość uzyskania dodatkowych dochodów bez licencji, zezwoleń, rejestracji ,skomplikowanych szkoleń, wkładu finansowego, limitów itp.
Współpraca w ramach działalności gospodarczej lub umowy - zlecenia.
GWARANTUJEMY szkolenie, pomoc oraz materiały do pracy.

Więcej na stronie : www.odszkodowania24.net .
Zadzwoń lub wyślij formularz ze strony..Tel. 501401703, mail : m.kruszelnicki@odszkodowania24.net

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Marcin Kruszelnicki
E-Mail: m.kruszelnicki@odszkodowania24.net

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 5
Dodane: 2008.02.19
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj